Електрична плита ECS-J220G темно-сірого кольору з двома конфорками діаметром 15,5 см й індикатором нагріву. Потужність кожної конфорки – 1 000 Вт. Чудово підійде для приготування різноманітних страв вдома, на дачі, в гуртожитку, в умовах кемпінгу тощо. Є захист від перепадів напруги в електромережі й регулятор температури має п’ять положень нагріву. Загальна потужність становить 2 000 Вт, напруга – 220 – 240 В. Корпус виготовлено із емальованої сталі. Легка в налаштуванні, користуванні й догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | настільна плита |
| Діаметр передньої лівої | 15.5 см |
| Діаметр передньої правої | 15.5 см |
| Колір | графіт |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Особливості | контроль температури п'ять положень нагруву |
| Потужність передньої лівої | 1 кВт |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Керування | Механічний |
| Частота | 50-60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027 ₴






