120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Infinity (ACF120IW-ARGB) з підсвічуванням ARGB, на підшипнику ковзання. Ефектне свічення центральної частини, яке однаково проглядається у будь-яких ракурсах, доповнено ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора. Вентилятор виглядає досить привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляторів | 1 шт |
| Габарити | 120 х 120 х 25 |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Довжина дроту | 550 мм |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Макс. повітряний потік | 35.5 CFM |
| Максимальні обороти, об/хв | 1200 |
| Наработка на отказ | 30 тыс. ч |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Роз'єм | 3-pin вентилятор/3pin+5VAura |
| Розрахунковий струм | 0.13 А |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Споживання енергії | 1.5 Вт |
| Стартова напруга | 6 В |
| Статичний тиск | 0.83 мм |
| Тип | Вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362 ₴








