Контролер для вентиляторів 2E Gaming 2E-CONTR-B для керування підсвічуванням ARGB. Модуль є елементом тюнінгу системного блоку і дозволяє встановити на нього цілу низку вентиляторів, забезпечивши їм роботу в різних режимах. У комплекті є незнімний кабель SATA для підключення живлення, кабель для підключення до материнської плати та липка двостороння стрічка для розміщення контролера в корпусі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | -10°С... +70°С |
| Комплект постачання | 1x пульт дистанційного керування |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Призначення | для вентиляторів |
| Роз'єм | 3-pin LED (3pin) / FAN (3/4 pin) /MB (PWM, GDV/AURA) |
| Розрахунковий струм | 3 А |
| Споживання енергії | 30 Вт |
| Стартова напруга | 5 В |
| Тип | Контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴

