Wolf-14 — це високотехнологічний, міцний і універсальний монокуляр нічного бачення, який забезпечує чудові характеристики за розумною ціною. Маючи високотехнологічні функції, Wolf-14 рівною мірою підходить як для правоохоронних органів, так і фахівців із безпеки, так і для полювання і відпочинку. Wolf-14 можна носити в руці або встановлювати на шолом або головний убір. Можливість встановлення перед відеокамерою або фотоапаратом робить його ідеальним для нічного фотографування. Завдяки безлічі сумісних об'єктивів дальний перегляд у нічну пору доступний за лічені секунди. Wolf-14 обладнаний схемою вимкнення яскравого світла та вбудованим точковим — заливальним ІЧ-освітлювачем. Wolf-14 може бути обладнаний високопродуктивними ЕОП Gen 2+ із зеленим або білим люмінофором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | Низький рівень заряду батареї; ІЧ включений |
| Батарея | одна CR123A (3В) або AA (1.5 В) |
| Вага, г | 460 |
| Діапазон фокусування | 0.25 м до нескінченності |
| Діоптрійне регулювання | -5 - +5 dpt |
| Електронно-оптичний перетворювач | Gen 2+ |
| Збільшення | 1x |
| Особливості | Інфрачервоне підсвічування, автоматична система контролю яскравості |
| Поле зору | 40° |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Роздільна здатність (зображення) | 51-64 (штр/мм) штрихів на міліметр |
| Розміри, мм | 157 х 60 х 75 мм |
| Система лінз | 27 mm; F/ 1.2 |
| Час роботи від батареї | До 40 г |
| Чистота поля зору | Gen 2 IIT NL1 – це найвища роздільна здатність та чисте зображення, яке пропонує AGM. Рівень 1 мало видимих плям. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 750 ₴

