DH-HAC-HDW1800TLMP — якісна та продуктивна відеокамера з ідеально чіткою та плавною картинкою. Працює у роздільній здатності 4K, передаючи повнорозмірне зображення у реальному часі, без стиснення, перешкод, на стабільних 25 кадрах. Заживлюється коаксіальним кабелем стандарту HDCVI, який одночасно живить камеру для роботи, пересилає дані, а також виводить відеосигнал. Вбудовані функції пригнічують перешкоди, а завдяки чутливій матриці моніторинг ведеться без розмиття та надмірної різкості. Присутнє регулювання корпусу. HDW1800TLMP має стельову конструкцію із металу. Відрізняється економним споживанням та надійністю. Працює навіть при попаданні вологи. Умови недостатнього освітлення легко компенсуються з огляду на наявність підсвічування з інфрачервоним нічним режимом.
Матриця
4K CMOS
Мін. чутливість
0,03 лк/F2.0, 30IRE, 0 лк ІЧ ввімк.
Швидкість затвора
1/25 –1/100, 000 с
Придушення шуму (DNR)
2D
Регулювання по осях
Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 °
Фокусна відстань
2.8 мм
Відстань фокусування
1 м
Апертура
F2.0
Кути огляду
Г:105°, В:56°, Д:125°
Тип підсвічування
ІЧ
Дальність підсвічування
30 м
Частота кадрів (головний потік)
4K 25 к/с; 4K 15 к/с; 5M 20 к/с; 4M 25 к/с
BLC
Підтримує
HLC
Підтримує
Виявлення об'єкта
75 м
Спостереження за об'єктом
30 м
Розпізнавання об'єкту
15 м
Ідентифікація об'єкта
8 м
DWDR
Підтримує
Основні функції обробки
8 зон маскування
Живлення
12 В DC
Потужність споживання
4.3 Вт
Робоча температура
–40°C - +60°C
Ступінь захисту
IP67
Розміри
Ω94 × 85.7 мм
Вага
330 г
Матеріал
метал
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
120 x 115 x 125 мм
Вага брутто
0.462 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Форм-фактор | Купольний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 330 г |
| Виявлення об'єкта | 75 м |
| Відстань фокусування | 1 м |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Живлення | 12 В DC |
| Кути огляду | Г:105°, В:56°, Д:125° |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 4K CMOS |
| Мін. чутливість | 0,03 лк/F2.0, 30IRE, 0 лк ІЧ вкл. |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | Ω94 × 85.7 мм |
| Розпізнання об'єкта | 15 м |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K 25 к/с; 4K 15 к/с; 5M 20 к/с; 4M 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100, 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴

