
Karcher Мінімойка високого тиску K 7 Premium Power Flex Home 3000 Вт 20-180бар 600 л/год шланг 10 м 18 кг
26 399 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.75 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шлангу для води | 10 м |
| Комплектація | шланг високого тиску PremiumFlex |
| Максимальна температура води | 60°C |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Особливості | телескопічна ручка |
| Охолодження мотора | водяне |
| Потужність | 3000 Вт |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Продуктивність за площею | 60 м2/год |
| Розміри | 459 x 330 x 669 |
| Тип | мийка високого тиску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 399 ₴





