
Franke Кухонна мийка Maris MRX 110-40/122.0598.646/нержав.сталь полірована
10 780 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийки з нержавіючої сталі легкі у догляді та чищенні. Переваги мийок із нержавіючої сталі: довговічність, зносостійкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, стійкість до фарбування. Мийки відповідають Європейській нормі. Монтаж миття здійснюється під стільницю. Це найзручніший в експлуатації метод монтажу. Вимагає спеціальних умінь та навичок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина раковини | 180 мм |
| Діаметр зливного отвору | 88.9 мм |
| Колекція | Maris |
| Комплектація | вентиль 3½" |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | полірована |
| Розміри мийки | 440х440х180 |
| Розташування чаші | по центру |
| Країна виробництва | Швейцарія |
| Тип монтажа | під стільницю |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 780 ₴

