ASUS ZenScreen ідеально підходить для життя у дорозі. Цей витончений портативний дисплей має малу вагу та тонкий профіль, тому він легко поміщається у будь-якій дорожній сумці та готовий до роботи у будь-який час та у будь-якому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Входи | 1x USB Type C |
| Вибір колірної температури | 4 режими |
| Габарити (ШхВхТ) | 360.14 x 225.64 x 11.8 |
| Глибина кольору | 0.262 млн кольорів |
| Діагональ екрана | 15.6 " |
| Контрастність (динамічна) | 100000000 |
| Контрастність (статична) | 800 |
| Кут огляду за вертикаллю | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Зона перегляду (HxV) | 344.16 x 193.59 |
| Підтримка сторін | 16 |
| Покриття екрану | Антивідблиск |
| Призначення | для дому та офісу |
| Рекомендований дозвіл | 1920x1080 (Full HD) |
| Рекомендуємо придбати | 2E-W1706 |
| Розмір пікселя | 0.179 мм |
| Стандарт безпеки та сертифікати | TUV Flicker-free |
| Технології | GamePlus |
| Тип пристрою | Монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 864 ₴






