Універсальне використання та енергоефективність роблять монітор ASUS ZenScreen™ MB16AC ідеальним вибором для людей, які багато годин проводять перед екраном. Високу роздільну здатність оцінять любителі фільмів і серіалів, а великий робочий простір сподобається людям, які працюють з даними в електронних таблицях. Все це доповнює естетичний дизайн, який буде чудово виглядати як вдома, так і в офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83 кг |
| Вибір колірної температури | 4 режими |
| Габарити (ШхВхТ) | 357.9 x 224.8 x 10.5 |
| Додатково | Гніздо для штатива 1/4" |
| Діагональ екрана | 15.6 " |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Контрастність (динамічна) | 100000000 |
| Контрастність (статична) | 800 |
| Кут нахилу | +15° ~ +35° |
| Кут огляду за вертикаллю | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Зона перегляду (HxV) | 344.16 x 193.59 |
| Підтримка сторін | 16 |
| Покриття екрану | Антивідблиск |
| Рекомендований дозвіл | 1920x1080 (Full HD) |
| Рекомендуємо придбати | 2E-W1706 |
| Розмір пікселя | 0.179 мм |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Технології | GamePlus |
| Тип пристрою | Монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 659 ₴










