Бездротовий датчик руху пасивний інфрачервоний вуличний, з 2 елементами живлення CR123A, до 5 років роботи відстань детектування об'єктів 3-15 м, кут огляду 90 градусів імунітет до тварин зростом до 80 см - вагою до 20 кг антимаскінг дальність зв’язку з централлю до 4800 м на відкритому просторі, робоча частота 868-868.6 МГц універсальний кронштейн та піддашок в комплекті клас захисту IP55 розміри 180 - 70 - 62.5 мм вага 290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імунітет до тварин | Вага до 20 кг, зріст до 80 см |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Вага | 290 г |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 3-15 м |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Живлення | 3 В, 2x CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Клас захисту | IP55 |
| Колір | Білий |
| Кут виявлення | 90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | бездротове |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 180 / 70 / 62.5 мм |
| Тип датчика | Руху |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Час роботи від батареї | До 5 років |
| Швидкість детекції | 0.2-5 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴





