Liebherr Холодильник із нижнім. мороз., 181x55x63, холод.відд.-212л, мороз.відд.- 84л., 2 дв., A+, ST, білий
24 199 ₴
- В наявності
Liebherr Холодильник із нижнім. мороз., 181x55x63, холод.відд.-212л, мороз.відд.- 84л., 2 дв., A+, ST, білийВ наявності
24 199 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64.8 кг |
| Висота | 181.2 см |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Глибина | 63 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Додатково | Лоток для льоду |
| Загальний об'єм | 296 л |
| Збереження температури при вимкненні електроенергії | 16 час |
| К-во полиць у морозильній камері | 3 контейнери |
| К-во полиць у холодильній камері | 4 3 регульовані |
| Клімат клас | SN-ST |
| Кількість полиць на дверцятах | 4 |
| Колір | Білий |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Матеріал полиць | Стекло |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм морозильної камери | 84 л |
| Об'єм холодильної камери | 212 л |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Розташування внутрішнього освітлення | на бічній стороні |
| Розташування морозильної камери | знизу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Система охолодження | статична |
| Система розморожування | автоматична холодильна камера |
| Споживання електроенергії | 0.734 кВт/24ч |
| Тип освітлення | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Ток | 1.4 А |
| Керування | Механічний |
| Функції/можливості | SmartFrost |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 199 ₴
