ASUS Монітор портативний 15.6" ZenScreen MB16AMTR mHDMI, 2xUSB-C, MM, IPS, 7800mAh, Touch, Case
20 899 ₴
- В наявності
ASUS Монітор портативний 15.6" ZenScreen MB16AMTR mHDMI, 2xUSB-C, MM, IPS, 7800mAh, Touch, CaseВ наявності
20 899 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 115 кг |
| Входи | USB-C x 2 (режим DP Alt і USB 3.2 x1 + вхід постійного струму x1) |
| Габарити (ШхВхТ) | 359.9 x 226.8 x 11.9 |
| Додатково | Акумулятор 4 години за 250 нітів через альтернативний режим DP, літій-полімерний акумулятор ємністю 7800 мА·год |
| Діагональ екрана | 15.6 " |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Quick Start Guide |
| Підтримка сторін | 16 |
| Покриття екрану | Матове |
| Призначення | для дому та офісу |
| Рекомендований дозвіл | 1920x1080 |
| Розмір пікселя | 0.179 мм |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стандарт безпеки та сертифікати | TUV Flicker-free |
| Технології | Low Blue Light |
| Тип пристрою | Монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 899 ₴
