Gorenje Кавоварка ріжкова 1.5 л, мелений, ручний капучинатор, неірж
5 807 ₴
- В наявності
Gorenje Кавоварка ріжкова 1.5 л, мелений, ручний капучинатор, неіржВ наявності
5 807 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 27,4 × 30 × 27,2 см |
| Тиск | 15 бар |
| Використовувана кава | мелений |
| Колір | нержавіюча сталь із чорним |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуару | 1.5 л |
| Особливості | знімна ємність для води |
| Потужність | 1100 Вт |
| Приготування | капучино |
| Тип приготування | напівавтоматичне |
| Тип керування | сенсорний |
| Тип | кавомашина |
| Функціі | одночасне приготування двох чашок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 807 ₴
