HP Ноутбук ENVY x360 14-fa0005ua 14" WUXGA IPS Touch, AMD R5-8640HS, 16GB, F512GB, UMA, Win11, сріблястий
42 899 ₴
- В наявності
HP Ноутбук ENVY x360 14-fa0005ua 14" WUXGA IPS Touch, AMD R5-8640HS, 16GB, F512GB, UMA, Win11, сріблястийВ наявності
42 899 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 8640HS |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | є Mediatek Torres MT7925 Wi-Fi 7 |
| Блок живлення | 65W adapter USB Type-C port |
| Габарити (ВхШхГ), см | 16,9 x 313,3 x 218,9 |
| Діагональ екрана | 14 " |
| Ємність SSD-накопичувача | 512 ГБ |
| Енергетична ємність батареї | 59 Втч |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Максимальна тактова частота | 4.9 ГГц |
| Мультимедіа | web-камера 5-мегапіксельна ІЧ-камера з TNR і вбудованими двома цифровими мікрофонами |
| Номінальна тактова частота | 3.5 ГГц |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | споживчі |
| Виробник процесора | AMD |
| Роз'єми та порти вводу-виводу | 1 x HDMI 2.1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Серія процесора | Ryzen 5 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип клавіатури | острівної Повнорозмірна клавіатура з підсвіткою |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 6400 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 899 ₴
