TEKHMANN Стандартний TBG-3015 L 300 Вт круг 150 мм 2980об·хв 7.5кг
3 245 ₴
- В наявності
TEKHMANN Стандартний TBG-3015 L 300 Вт круг 150 мм 2980об·хв 7.5кгВ наявності
3 245 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Живлення | мережа |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | шліфувальний круг (встановлене абообремо), 2 шт. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | LED подсветка |
| Призначення | Для дому |
| Режим роботи | шліфування |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 20 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Частота холостого ходу | 2980 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 245 ₴
