TEKHMANN Верстат заточувальний TBG-4006 400Вт коло 150х13мм
1 804 ₴
- В наявності
TEKHMANN Верстат заточувальний TBG-4006 400Вт коло 150х13ммВ наявності
1 804 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Діаметр отвору | 12,7 мм |
| Зернистість диска | 40 |
| Клас захисту | IP23 |
| Комплектація | шліфувальний круг (2 шт.) |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | поворотне скло для захисту від іскор |
| Призначення | Для дому |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Частота тока | 50 Гц |
| Частота холостого ходу | 2950 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴
