TEKHMANN Стандартний TBG-4515 LB 450 Вт круг 150 мм 2980об·хв 10.3 кг
5 335 ₴
- В наявності
TEKHMANN Стандартний TBG-4515 LB 450 Вт круг 150 мм 2980об·хв 10.3 кгВ наявності
5 335 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.3 кг |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Живлення | мережа |
| Звуковий тиск | 110 дБ(А) |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | шліфувальний круг (встановлене абообремо) |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | безщітковий двигун |
| Призначення | для заточування різального інструменту |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Частота тока | 50 Гц |
| Частота холостого ходу | 2980 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 335 ₴
