TEKHMANN Гайковерт ударний TIW-610/i20 BS 20В 2400об·мін 610 Нм 1.92 кг без АКБ і ЗП
4 620 ₴
- В наявності
TEKHMANN Гайковерт ударний TIW-610/i20 BS 20В 2400об·мін 610 Нм 1.92 кг без АКБ і ЗПВ наявності
4 620 ₴
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.92 кг |
| Ємність акумулятора | 2 А/год |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 110 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 80 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс |
| Колір | Жовтогарячий |
| Комплектація | гайковерт |
| Максимальний крутний момент | 610 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Тип | гайковерт ударний |
| Частота ударів | 3000 хв-1 |
| Швидкість обертання | 2400 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴
