
Solis Гібридний інвертор трифазний S6 15 кВт, 2xMPPT, DC, для LV Batteries
130 900 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 40 - 60 В |
| Вага | 42 кг |
| Вихід | 380 В / 400 В (50 Гц / 60 Гц) |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вхідна напруга | 1000 |
| Вхід | 2 x MPPT (макс. кількість входів на MPPT |
| Додаткові характеристики | дисплей 7.0 ЖК |
| Захист | IP66 |
| ККД | 97.6 % |
| Колір | Білий |
| Комунікації | Bluetooth |
| Кількість фаз | 3 |
| Макс. вихідний струм | 22.8 А |
| Макс. струм короткого замикання на МРРТ | 50 А |
| Номінальна вихідна потужність | 15 кВт |
| Охолодження | Активне (інтелектуальне вентиляторне) |
| Повна потужність | 15 кВа |
| Робоча температура | -40-60°C |
| Розміри (ШхВхГ) | 430 x 660 x 305 |
| Зв'язок | RS485 |
| Тип | Гібридний |
| Типи батарей | Літій-іонні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 900 ₴




