
TEKHMANN Паяльник для пластикових труб TPW-2406 2400 Вт 50-300 °C насадки 20 25 32 40 50 63 мм 4кг
3 108 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 600 сек |
| Комплектація | кейс |
| Максимальна робоча температура | 300 °C |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Насадки | 6 шт. (20; 25; 32; 40; 50; 63 мм) |
| Потужність | 2400 Вт |
| Тип нагрівання | Періодичний |
| Тип | паяльник для пластикових труб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 108 ₴





