Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Довжина кабелю живлення | 300 см |
| Живлення | мережа (220 ±10%; 50 Гц) |
| Ключові особливості | Запобіжна муфта |
| Комплектація | Обмежувач глибини |
| Максимальна швидкість обертання | 550 об/хв |
| Потужність | 1800 Вт |
| Режими | Довбання |
| Рівень шуму | 102 дБ(А) |
| Сила удару | 10 Дж |
| Частота ударів за хвилину | 1300 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 825 ₴





