
TEKHMANN Перфоратор акумуляторний TCH-22/i20 20В 2.2Дж 2.74 кг без АКБ і ЗП
4 384 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.74 кг |
| Ключові особливості | реверс |
| Комплектація | перфоратор |
| Максимальна швидкість обертання | 950 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління у бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 13 мм |
| Напруга | 20 В |
| Режими | Свердління |
| Сила удару | 2.2 Дж |
| Частота ударів за хвилину | 4300 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 384 ₴
