
TEKHMANN Пила дискова TSC-140/i20 BS акумуляторна 20 В 140 мм, 6000 об./хв, 1.9 кг без АКБ і ЗП
3 949 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Тип | циркулярна |
| Глубина реза при 45º | 35 мм |
| Глибина різання за 90o | 51 мм |
| Комплектація | паралельний упор |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Оберти двигуна | 6000 об./хв |
| Розмір диска | 140 мм |
| Тип | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 949 ₴
