
TEKHMANN Рубанок TP-110/1400 S 1400 Вт 110 мм стругання до 3.5 мм 5.4кг
4 730 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Глибина оброблення | 0-3.5 мм |
| Комплектація | паралельний упор |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Частота холостого ходу | 15000 обертів/хв |
| Ширина оброблення | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴









