
TEKHMANN Фен будівельний THG-2003 2000 Вт 50/400/600 °C 250/250/500л·мін 0.7кг
1 210 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Повітряний потік, л/хв | 250/250/500 |
| Кількість режимів потоку повітря | 3 |
| Кількість температурного режиму | 3 |
| Колір | Жовтогарячий |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації |
| Максимальна робоча температура | 600 °C |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Напруга | 220 В ± 10% |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Пістолетний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴





