
TEKHMANN Фрезер TR-12/2000 2000 Вт цанга 8 і 12 мм 6000-22000об/хв 4.3 кг
4 664 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Тип | фрезер |
| Глибина фрезерування | 40 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Додатково | однофазний колекторний двигун із подвійною ізоляцією |
| Діаметр патрона | 8 мм |
| Звукова потужність | 110 дБ(А) |
| Комплектація | Фрезер |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об./хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність споживана | 2000 Вт |
| Тип живлення | від мережі |
| Тип | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 664 ₴







