
TEKHMANN Шурупокрут для гіпсокартону акумуляторний TCW-6.35/i20 BS 20 В 45 Нм 0-4400об·мін без АКБ і ЗП
3 526 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94 кг |
| Ємність акумулятора | 2 А/год |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс |
| Колір | помаранчевий з чорним |
| Комплектація | шурупокрут |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | шестигранник (6,35 мм) |
| Тип | шурупокрути |
| Швидкість обертання | 4400 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 526 ₴
