
TEKHMANN Пила ланцюгова бензинова CSG-1840 40см 1.8кВт/2.5л.с. 37,2см3 4,1кг
4 730 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.1 кг |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 406 мм |
| Місткість паливного бака | 310 мл |
| Об'єм бака для змащення | 0.21 л |
| Особливості | Антивібраційна система |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Робочий об'єм двигуна | 37.2 см3 |
| Тип | Бензинові |
| Число обертів на холостому ходу | 2900 об./хв ± 200 |
| Число приводних ланок | 57 шт. |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴






