
TEKHMANN Пилосос професійний TVC-1430 M, 1300 Вт, 200 мБар, контейнер 30 л, 7.8 кг
8 470 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага приладу | 7.8 кг |
| Двигун | Коллекторный (однофазний з подвійною ізоляцією) |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додатково | Клас виробу |
| Комплектація | Інструкція |
| Конструктивні | напівавтоматична система очищення фільтра |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Потужність всмоктування | 200 мБар |
| Рівень максимального шуму | 110 дБ |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип | Професійний |
| Функціональні | фільтрація пилу 99,9% |
| Фільтри | THF-001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 470 ₴







