
ZENIT Дриль ударний ЗД-1000 1000 Вт зубчастий патрон 13 мм 0-2800об·хв 1.9кг
1 291 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип | Дриль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | мережа 220 В ±10% |
| Ключові особливості | реверс |
| Комплектація | обмежувач глибини свердління |
| Максимальний діаметр свердління у бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 13 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | свердління |
| Швидкість обертання | 2800 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴



