
ZENIT Фрезер ЗФРП 12/1800 Профі 1800 Вт цанга 8 і 12 мм 8000-30000об/хв 4.3 кг
3 854 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Тип | фрезер |
| Глибина фрезерування | 40 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Додатково | однофазний колекторний двигун із подвійною ізоляцією |
| Діаметр патрона | 8/12 мм |
| Комплектація | Фрезер (по дереву ручний електричний ЗФРП-12/1800 профи) |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об./хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність споживана | 1800 Вт |
| Тип живлення | від мережі |
| Тип | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 854 ₴




