
ZENIT Шурупокрут-дриль акумуляторна США-18/2 Li Профі 18В 2х2А·год 27 Нм 0-400_1500об·мін 1 кг кейс
3 465 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Ємність акумулятора | 2000 мА·год |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 110 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Колір | Синій |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт. |
| Максимальний крутний момент | 27 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип | електровикрутки |
| Час заряджання від мережі | 1 |
| Швидкість обертання | 1500 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴





