Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів у наборі | 16 шт. |
| Робочий матеріал (застосування) | цегла |
| Свердла для дерева | 4, 5, 6, 8, 10 мм |
| Свердла для цегли | 6 мм |
| Свердла для металу HSS-TiN | 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм |
| Тип хвостика | циліндричний |
| Тип | Набір свердел |
| Паковання | пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴

