
TEKHMANN Шурупокрут-дриль акумуляторна TCD-12/2 BS Kit 12В 1х2А·год 30 Нм 0-400·1400об·мін 1 кг кейс з
3 526 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 110 дБ(А) |
| Ключові особливості | блокування шпинделя |
| Колір | помаранчевий з чорним |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип патрона | швидкий (DFR) |
| Тип | шурупокрути |
| Час заряджання від мережі | 1.5 |
| Швидкість обертання | 1400 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 526 ₴







