
TEKHMANN Шурупокрут-дриль акумуляторна TCD-18 Li 2.0 18 В 1х2А·год 28 Нм 0-350·1300об·мін 1.3 кг кейс
3 740 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Ємність акумулятора | 2000 мА·год |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Колір | помаранчевий з чорним |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Режим роботи | свердління |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Швидкість обертання | 1300 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴





