
ZENIT Шурупокрут-дриль акумуляторна США-12 М Li 12 В 2х1.3 А·год 28 Нм 0-350·1300об·мін 1.1 кг кейс
2 189 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Ємність акумулятора | 1.3 А/год |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Колір | Синій |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт. |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип | шурупокрути |
| Час заряджання від мережі | 1.5 |
| Швидкість обертання | 1350 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴





