
ZENIT Шліфмашина кутова ЗПШ-180/2200 Профі 180 мм 2200 Вт 7800об·мін 3.7кг
3 168 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | плавний запуск |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Колір | Синій |
| Комплектація | посібник з експлуатації |
| Розмір (діаметр) платформи | 22,2 мм |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Тип платформи | кругла |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 7800 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 168 ₴


