
TEKHMANN Дриль ударний TLD-13/950 950 Вт зубчастий патрон 13 мм 0-1100об·мін 2.5 кг
2 089 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Дриль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Діаметр патрона | 1.5 мм |
| Колір | Жовтогарячий |
| Комплектація | картонна коробка |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 13 мм |
| Потужність | 950 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | свердління |
| Швидкість обертання | 1100 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴






