
ZENIT Дриль ударний ЗДП-1200 Профі 1200 Вт зубчастий патрон 16 мм 0-2750об·хв 2.6 кг
1 716 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zenit |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип | Дриль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Додаткові характеристики | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Діаметр патрона | 1.5 мм |
| Колір | Синій |
| Максимальний діаметр свердління у бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 13 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Режим роботи | свердління |
| Швидкість обертання | 2750 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴






