Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 150 мм |
| Глибина різання металу | 12 мм |
| Живлення | мережа |
| Колір | Жовтогарячий |
| Комплектація | картонна коробка |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | Лазерний покажчик |
| Споживана потужність | 0.95 кВт |
| Частота хода | 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 795 ₴









