
TEKHMANN Шліфмашина вібраційна TOS-500 500 Вт платформа 115х230 11000кол·мін 1.9 кг
3 575 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додаткові характеристики | можливість під'єднання до пилососа |
| Колір | Жовтогарячий |
| Комплектація | шліфувальна машина |
| Матеріал, що обробляється | метал |
| Напруга | 220 В |
| Розмір шліфувальної поверхні | 230 x 115 мм |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Тип платформи | прямокутна |
| Тип | вібраційні |
| Частота колебаний | 11000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 575 ₴





