Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | можливість закріплення в стаціонарному положенні |
| Колір | Жовтогарячий |
| Комплектація | пылесборник (варіантна комплектація) |
| Напруга | 220 В |
| Розмір шліфувальної стрічки | 533 х 75 мм |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ (А) |
| Тип платформи | прямокутна |
| Тип | стрічкові |
| Швидкість холостого ходу | 750 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 161 ₴





