
TEKHMANN Верстат для заточування ланцюгів TCS-350 350 Вт розмір диска 104 мм 5000об/хв 2.6 кг
2 032 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 104 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Живлення | мережа |
| Комплектація | Инструкция (технічний паспорт) |
| Напруга живлення | 220 В |
| Особливості | клас виробу |
| Призначення | для заточування різального інструменту |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 3.2 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Частота холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 032 ₴





