
TEKHMANN Пила ланцюгова акумуляторна TCMC-10/i20 20В шина 10 см 8 м/с 1.35 кг (без АКБ і ЗП)
1 740 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 100 мм |
| Максимальний діаметр гілки | 8 см |
| Розташування двигуна | Поздовжня |
| Тип | Акумуляторні |
| Число приводних ланок | 32 шт. |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴







