
TEKHMANN Пила ланцюгова акумуляторна TCC-10/i20 20 В 6 м/с 3.14 кг без АКБ і ЗП
3 520 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.14 кг |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 240 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Об'єм бака для змащення | 0.15 л |
| Особливості | однофазний колекторний двигун із подвійною ізоляцією |
| Рівень звукової потужності | 110 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴









