
TEKHMANN Газонокосарка акумуляторна TLM-2033/i20 BL 20В 33 см 30 л 20-60 мм 10.6 кг без АКБ і ЗП
5 279 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | клас захисту |
| Колір | помаранчевмй |
| Комплектація | травозбірник |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Об'єм мішка | 30 л |
| Тип ДВС | безщітковий |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Частота обертання двигуна | 3200 об./хв |
| Ширина захоплення | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 279 ₴




