Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durabook |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1165G7 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 1 шт |
| USB 3.2 TYPE C | 2 шт |
| Wi-Fi | є Intel® Wi-Fi 7 BE200 (802.11be) |
| Безпека | Замок Kensington |
| Блок живлення | 90 Вт адаптер |
| Габарити (ВхШхГ), см | 50 x 280 x 356 |
| Додаткові особливості | MIL-STD 810H compliant |
| Діагональ екрана | 14 " |
| Ємність SSD-накопичувача | 512 ГБ |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Макс. встановлюваний обсяг | 64 ГБ |
| Максимальна тактова частота | 4.7 ГГц |
| Мультимедіа | Вбудовані динаміки x2 |
| Номінальна тактова частота | 2.8 ГГц |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ 2 x 16GB |
| Призначення | для бізнесу |
| Виробник процесора | Intel |
| Роз'єми та порти вводу-виводу | docking connector (41-pin Pogo) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Серія процесора | Core i7 |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Температура навколишнього середовища | Експлуатаційна |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 5600MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 379 ₴










