
Tolsen Візок вантажний платформний складаний, метал, платформа 90x60 см, до 300 кг
4 894 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 300 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 90 см |
| Діаметр колеса | 12 см |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | складна конструкція для зручного зберігання |
| Тип | візок вантажний |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 894 ₴
