
ASUS Ноутбук Zenbook S 16 UM5606WA-RK332W 16" 3K OLED, AMD AI 9 365, 24GB, F1TB, UMA, Win11, Білий
69 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Білий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 365 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Габарити (ВхШхГ), см | 11,9 ~ 12,9 x 353 x 243 |
| Діагональ екрана | 16 " |
| Ємність SSD-накопичувача | 1 ТБ |
| Енергетична ємність батареї | 78 Втч |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Комплектація | Sleeve |
| Кількість потоків | 20 |
| Максимальна тактова частота | 5 ГГц |
| Модель відеокарти | 880M |
| Мультимедіа | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Номінальна тактова частота | 2 ГГц |
| Обсяг оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Покриття екрану | Глянсовий |
| Призначення | споживчі |
| Виробник процесора | AMD |
| Роз'єми та порти вводу-виводу | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Серія процесора | Ryzen AI 9 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 299 ₴









