Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір | Жовтий |
| Максимальний діаметр зрізу | 25 мм |
| Матеріал леза | сталь Mn65 |
| Матеріал ручки | ПВХ верхня ручка |
| Особливості | перемикач для блокування та зберігання в закритому вигляді |
| Тип живлення | механічний |
| Тип | секатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 ₴

